Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Twitter Onaylı Kuruluşlar, dünyanın her yerinde kullanıma sunuldu

rajibraj 22 Nisan 2023, 04:00

Twitter Onaylı Kuruluşlar, dünyanın her yerinde kullanıma sunuldu

Onaylı Kuruluşlar, dünyanın her yerinde kullanıma sunuldu
Onaylama yönetimi
Yeni Onaylı portalımız üzerinden kuruluşunla ilişkili hesapları onayla.
Özel kuruluş profili
Kuruluşunu, kare avatar ve tüm ilişkili hesapları listeleyen yeni sekmeyle öne çıkar ve özel görünmesini sağla.
Taklitçilik koruması
Onaylı Kuruluşları taklit eden hesaplar, taklitçilik tespit edilmesi durumunda daha ayrıntılı inceleme için işaretlenir.
Premium destek
Kuruluşlar, Premium Destek ile iletişime geçmek için özel erişim elde eder ve böylece hızla yardım alabilir ve yönlendirmeleri kısa sürede yapılır.
Twitter Blue
Tüm hesaplara (kuruluşlar ve ilişkili hesapları) Twitter Blue'nun tüm avantajları sunulacak.
Onaylı Kuruluşlar için aylık ücret ₺19.100,00 (artı tüm geçerli vergiler). Her bir ek ilişkili hesap, kullanıcı adı başına aylık ₺960,00 (artı tüm geçerli vergiler).

Özellikler

 

Twitter Onaylı Kuruluşlar, kuruluşları ve bağlı kuruluşlarını Twitter'da yükseltir ve ayırt eder. Altın rengi ve gri onay işaretleri, kare avatarlar ve özel üyelik rozetleri, sizi ve kuruluşunuzun ana hesabını, sözcülerini ve yan kuruluş hesaplarını doğrular ve ayırt eder. Hizmetimizi geliştirmeye devam edeceğiz ve özelliklerimizi zaman zaman değiştirebiliriz.

Twitter, Satın Alma Koşullarımızı, Hizmet Koşullarımızı ve politikalarımızı ihlal etmeniz veya hesabınızın askıya alınması da dahil olmak üzere, tamamen kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir zamanda onay işaretinizi veya diğer rozetleri bildirimde bulunmaksızın kaldırma hakkını saklı tutar.

 

Doğrulanmış Kuruluşlar Portalı

Twitter'da, herhangi bir Doğrulanmış Kuruluşun kaydolmasına, faturalandırmasını yönetmesine ve ağlarını doğrulamasına olanak tanıyan tamamen yeni bir özelliği kullanıma sunuyoruz. 

Twitter Onaylı Kuruluş portalı, kuruluşların bağlı hesapları ekleyip kaldırmasına olanak tanır ve ağlarında yer alan ve ortaklık davetini kabul eden herkese anında doğrulama durumu sağlar. Bu, yeni çalışanlar, yeni başlatılan bir film serisi veya profesyonel spor grupları için yakın zamanda yapılan takım değişiklikleri için olabilir. 

Twitter Onaylı Kuruluşlar Portalı'nın nasıl kullanılacağı hakkında  buradan daha fazla bilgi edinin .

 

üyelikler

En iyi pazarlama doğrudan Twitter'daki gerçek insanlardan gelir. Artık herkesin nerede çalıştığını bilmesi için kuruluşunuzun şampiyonlarını ilişkilendirebilirsiniz. Üyeler, her Tweetlediklerinde, bir DM gönderdiklerinde veya aramada göründüklerinde, adlarının yanında kuruluşlarının Twitter hesap profil resminin küçük bir resmini alırlar. 

Kuruluşunuzu temsil eden veya onunla ilişkili olan herkesi ilişkilendirebilirsiniz: liderlik, gazeteciler, spor takımları ve oyuncular, politikacılar, müşteri desteği, franchise'lar, alt markalar, ürünler vb. Ortaklık için davet ettiğiniz bir hesap, davetinizi kabul etmelidir.

 

Özel Organizasyon Profili

Doğrulanmış Kuruluşlar, profillerinde bir dizi özelleştirme alır. İşletmeler, altın onay işaretlerine ek olarak, onları diğer kuruluşlardan açıkça ayıran kare bir avatar da alırlar.

Tüm Doğrulanmış Kuruluşlar hesapları, profillerinde tüm bağlı hesapları listeleyen yeni bir sekme de alır. Bu, Tweetler sekmesinin yanında görünür ve ilişkili tüm hesapları görüntüler.

Üyelik rozetleri ve üyelik sekmesi ile bu, ziyaretçilerin bir bağlı kuruluşun rozetine tıklamasını, kuruluşun profiline ulaşmasını ve diğer tüm bağlı hesapları tek bir yerde görmesini kolaylaştırır.

 

kimliğe bürünme savunması

Tüm Doğrulanmış Kuruluşlar ve bunların bağlı hesapları, kimliğe bürünmeye karşı korunur. Hesaplar, değişiklikler (görünen adlar, profil fotoğrafları ve kullanıcı adları dahil) açısından izlenir ve kimliğe bürünme algılanırsa daha ayrıntılı inceleme için işaretlenir. 

Ek olarak, tüm Doğrulanmış Kuruluşlar, herhangi bir kritik sorunu hızlı bir şekilde iletmenizi sağlayan Premium Desteğe erişebilir.

 

Üstün Destek

Doğrulanmış Kuruluşların Premium Desteğe erişimi vardır.

Katılım, bağlı kuruluşları kaldırma veya ekleme, faturalandırma veya hesaplarınızın kimliğine bürünme sorunları dahil olmak üzere sorunlar yaşayan kuruluşlar, Premium Destek ile iletişime geçebilir ve size zamanında destek ve üst mercilere iletme olanağı sağlarız.

 

Yükseltilmiş Tweet, DM ve medya yükleme limitleri

Doğrulanmış Kuruluşlar ve bağlı kuruluşları, Tweet, DM ve medya yükleme hızı sınırlarını önemli ölçüde artırdı. Doğrulanmış Kuruluşlar aboneleri bunu kesintisiz müşteri desteği sağlamak, canlı Tweet etkinlikleri sağlamak veya otomatik yanıt kampanyaları yürütmek için kullanabilir.

 

twitter mavi

Doğrulanmış Kuruluşlara abone olan tüm hesaplar (kuruluşlar ve bağlı kuruluşları), Twitter Blue'nun tüm avantajlarından yararlanacaktır. Tweeti Düzenle, Yer İşareti Klasörleri, Daha Uzun Tweetler, konuşmalarda Öncelikli sıralamalar ve Yarım reklamlar gibi özelliklere erişebileceksiniz.*

Burada Twitter Blue hakkında daha fazlasını görün .

*Tüm özellikler tüm platformlarda ve konumlarda mevcut değildir. Biz hizmeti geliştirmeye devam ettikçe Twitter Blue ve Onaylı Kuruluşlar özellikleri periyodik olarak değişebilir.

 

nasıl başvurulur

 

Twitter Onaylı Kuruluşlara başvurmak için buradan kaydolun . Kayıtları dünya çapında destekliyoruz. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:

 1. Kaydolun ve uygunluk kriterlerinizi forma ekleyin
 2. Ödeme ayrıntılarınızı ekleyin
 3. Hesabınız incelenecek
 4. Twitter Blue'nun tüm avantajlarından yararlanabileceksiniz, ancak kuruluşunuz altın veya gri bir onay işareti almayacak ve hesabınız onaylanana kadar bağlı hesaplar ekleyemeyeceksiniz.
 5. İncelenip onaylandıktan sonra, hesabınız hemen doğrulanacak ve üyelik ekleyebileceksiniz.

Onaylanmayan hiçbir hesaba geri ödeme yapılmaz.

Lütfen dikkat: bazı kısıtlamalar geçerlidir. Ayrıca Alıcı Hizmet Şartlarımızı da inceleyin .

 

uygunluk kriterleri

 • Bir kuruluş, kaydolurken eşleşen bir etkin Twitter hesabı, mevcut kuruluş e-posta adresi ve mevcut web sitesi etki alanını sağlamalıdır.

 • Bir kuruluşun, doğrulamak istediği eşleşen etkin hesaba erişimi ve hesabı yönetmesi gerekir. Yeni aboneliğinizi etkinleştirdiğinizde hesabınızın kimliğini doğrulamanız istenecektir.

 • Devlet kurumları için resmi bir devlet e-posta adresi (örn. “.gov”) sağlamalısınız.

 • Ek ayrıntılar sağlamanız istenebilir.

Kullanılabilirlik

 

Doğrulanmış Kuruluşlar yönetici portalı yalnızca web'e yönelik, kurumsal bir özelliktir, yani portal yoluyla yönetim ve faturalandırma yalnızca web'de mevcuttur.

Onay işaretleri, üyelik rozetleri ve Twitter Blue alan hesaplar, web'de ve iOS ve Android uygulamalarında ayarlarını yönetebilir.

Twitter Onaylı Kuruluşlar dünya çapında kullanılabilir. Fiyatlandırmamızı buradan görün .

 

Twitter Onaylı Kuruluşlar nasıl kullanılır?

 

Twitter Onaylı Kuruluşlar portalı, olabildiğince esnek ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Kuruluşunuz kabul edildikten sonra, ilişkili hesapları ekleyip kaldırabilecek ve faturalandırmanızı tek bir yerden yönetebileceksiniz.

Hesabınızı nasıl etkinleştirirsiniz?
 1. Twitter başvuruyu inceledikten sonra kuruluşunuza erişim izni verilirse, hesabınızın etkinleştirilmeye hazır olduğu size bildirilir (e-posta yoluyla). 

 2. Etkinleştirme e-postanızdaki bağlantıyı takip edin.

 3. Bu sizi, kuruluşunuzun Twitter hesabı aracılığıyla oturum açmanızın isteneceği bir kimlik doğrulama sayfasına götürecektir.

 4. Tüm Şartlar ve Koşulları kabul etmelisiniz.

 5. Hesabınızı etkinleştirdikten sonra, ödeme sağlayıcımız Stripe aracılığıyla ödeme ayrıntılarınızı ekleyebileceğiniz bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

 6. Burada, fatura ayrıntılarınızı göndereceksiniz. 

 7. Doğrulanmış Kuruluşlar aboneliği için ödeme yaptıktan sonra hesabınız kullanıma hazır olacaktır ve bağlı hesaplar eklemeye başlayabilirsiniz.

Bağlı hesaplar nasıl eklenir?

Twitter Onaylı Kuruluşlar, tüm kuruluşların kendi kuruluşlarına bağlı hesaplar eklemesine izin verir. Satın Alan Hizmet Şartlarımız , Hizmet Şartlarımız ve diğer politikalarımız uyarınca ilişkilendirdiğiniz herhangi bir hesaptan siz sorumlusunuz . Bağlı hesaplar eklemek için:

 1. Hesap ekle'yi tıklayın .

 2. Twitter'da herhangi bir hesabı arayabileceğiniz bir açılır pencere görünecektir.

 3. İstediğiniz kadar satış ortağı ekleyebilirsiniz. Bu hesaplar, hesabınızla ilişkili olmalı ve Satın Alan Hizmet Şartlarımıza uygun olmalıdır . 

 4. Bir satış ortağı eklemek için "Davet Gönder" düğmesini tıklayın. 

 5. Bir davet gönderdiğinizde, bağlı kullanıcıya, onu katılmaya davet ettiğiniz bildirilir (e-posta ve push bildirimi yoluyla).

 6. Portaldaki "Beklemede" sekmesine ekleneceklerdir.

 7. Kullanıcı kabul ettikten sonra, hemen bir onay işareti ve ortaklık rozeti alacak ve "Beklemede" sekmesinden "Hesaplar" sekmesine geçecek.

Bağlı hesaplar nasıl kaldırılır
 1. Herhangi bir bağlı hesabın yanındaki satırda bulunan "X" kaldır düğmesine tıklayarak bağlı hesapları hızlı ve kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz.

 2. "@handle'ı kaldırmak istediğinizden emin misiniz?" ile onaylamanız istenecektir.

 3. "Evet, yap" seçeneğine tıklamak, bağlı hesap için hem doğrulama hem de üyelik rozetlerini anında kaldıracaktır.

 4. Not: Kaldırılan bağlı hesap, doğrulamayı ve üyeliği kaybeder, ancak o hesap için bir sonraki faturalandırma döngüsünün sonuna kadar bağlı hesap için faturalandırılmaya devam edersiniz.
Aboneliğinizi nasıl iptal edebilirsiniz?
 1. Aboneliğinizi iptal etmek için Portalınızdaki Ayarlar sekmesine gidin.

 2. İptal bağlantısını tıklayın. 

 3. Doğrulanmış Kuruluşları iptal etmek, kuruluşunuzun altın onay işaretini hemen kaybetmesine neden olur. Tüm bağlı hesaplar, kuruluşunuzun profilinden derhal kaldırılacak ve altın veya mavi onay işaretlerini ve bağlı kuruluş rozetlerini kaybedecektir.

 4. Bir sonraki faturalandırma döngünüzden önce aboneliğinizde kalan süre için geri ödeme yapılmaz. Bundan sonra faturalandırılmazsınız.

Faturalandırmanızı nasıl yönetirsiniz?
 1. Portalınızdaki Faturalandırma sekmesine gidin.

 2. Ödeme sağlayıcımız Stripe müşteri faturalandırma portalına yönlendirileceksiniz.

 3. Burada, fatura ayrıntılarınızı yönetebileceksiniz.

 

Fiyatlandırma

 
Ülke Aylık Temel Abonelik fiyatı Aylık Satış Ortağı Lisans Aboneliği fiyatı
Amerika Birleşik Devletleri $1000 dolar 50 ABD doları
Kanada 1.000 CAD 50 CAD
Avustralya 1.500 ABD Doları 75 ABD doları
Japonya ¥135.000 JPY ¥8.000 JPY
Brezilya 5.300 BRL 260 BRL
Suudi Arabistan SAR4.000 SAR200
Meksika 19.000 MXN 940 MXN
Birleşik Arap Emirlikleri 3.700 AED 185 AED
Fransa 1.140 Avro €60 EUR
Almanya €1130,50 EUR €59,50 EUR
İsviçre 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
İtalya 1.159 Avro €61 EUR
İrlanda €1168,50 EUR €61,50 EUR
İsrail ₪ 3.600 ILS ₪ 180 ILS
Birleşik Krallık 1.140 İngiliz Sterlini £60 GBP
Yeni Zelanda 1.500 Yeni Zelanda Doları 75 ABD doları
Endonezya 15.056.000 Rp 752.800 Rp
Hindistan ₹ 82.300 INR ₹ 4.120 INR
ispanya €1.149,50 EUR €61,50 EUR
Portekiz €1.168,50 EUR €61,50 EUR
Hollanda €1.149,50 EUR €61,50 EUR
Polonya €1.168,50 EUR €61,50 EUR
Belçika €1.149,50 EUR €60,50 EUR
Litvanya €1.149,50 EUR €60,50 EUR
Slovakya 1.140 Avro €60 EUR
Letonya €1149,50 EUR €60,50 EUR
Slovenya 1.159 Avro €61 EUR
Estonya 1.140 Avro €60 EUR
Hırvatistan €1187,50 EUR €62,50 EUR
Lüksemburg 1.102 Avro 58 Avro
Malta 1.121 Avro €59 EUR
Kıbrıs €1130,50 EUR €58,50 EUR
Finlandiya 1.178 Avro €62 EUR
Yunanistan 1.178 Avro €62 EUR
Avusturya 1.140 Avro €60 EUR
İsveç kr 13000 SEK kr 650 SEK
Romanya ley 5.474 RON ley 273.70 RON
Çek Cumhuriyeti Kč 26.499 CZK Kč 1.331 CZK
Danimarka 8.625 Kr 437,50 DKK
Macaristan Ft 449.453 HUF Ft 22.504,40 HUF
Bulgaristan 2.280 leva 120 Leva
Türkiye ₺19.100 TL ₺960 TL
Tayland ฿ 34.100 Baht ฿1.710 baht
Filipinler ₱ 54.400 PHP ₺ 2.720 PHP
Güney Afrika R 18.100 ZAR R 910 ZAR
Arjantin 205.800 ABD Doları 10.290 ABD Doları
Güney Kore ₩1.287.300 KRW ₩ 64.370 KRW
Mısır E £ 31,000 EGP E £ 1,550 EGP
Nijerya ₦ 460.500 NGN ₦ 23.030 NGN
Malezya RM 4.500 MYR RM 230 MYR
Kolombiya 4.757.000 ABD Doları 237.850 ABD Doları
Şili 807.600 ABD Doları 40.380$ CLP
Singapur 1.400 SGD SGD 70 SGD SGD
Kenya KSh 131.300 KES KSh 6.570 KES
İzlanda 138.500 ISK 6.930 ISK
Norveç 10.500 NOK 530 NOK
Ukrayna 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Kenya 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Dominik Cumhuriyeti 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Afganistan 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Arnavutluk 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Cezayir 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Angola 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Anguilla 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Antigua ve Barbuda 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Ermenistan 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Aruba 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Azerbaycan 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Bahamalar 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Bahreyn 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Bangladeş 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Barbados 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Belarus 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
belize 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Benin 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
bermuda 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Butan 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Bolivya 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Bosna Hersek €950 EUR €50 Avro
Botsvana 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Britanya Virjin Adaları 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Brunei 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Burkina Faso 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Kamboçya 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Kamerun 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Yeşil Burun 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Cayman Adaları 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Orta Afrika Cumhuriyeti €950 EUR €50 Avro
Çad 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Komorlar 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Kongo, Demokratik Cumhuriyeti (Kinşasa) 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Kongo Cumhuriyeti (Brazzaville) 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Kosta Rika 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Fildişi Sahili 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Cibuti 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Dominika 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Ekvador 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
El Salvador 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Ekvator Ginesi 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Eritre 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Esvatini 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Fiji 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Gabon 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Gambiya 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Gürcistan 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Gana 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Grenada 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Guatemala 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Gine-Bissau 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Guyana 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Haiti 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Honduras 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Hong Kong 7.900 HKD HKD 400 HKD
Irak 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Jamaika 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Ürdün 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Kazakistan 464.700 KZT 23.240 KZT
Kosova €950 EUR €50 Avro
Kuveyt 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Kırgızistan 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Laos 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Lübnan 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Liberya 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Libya 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Lihtenştayn 1.000 CHF 50 CHF
Makao 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Madagaskar 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Malawi 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Maldivler 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Mali 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Moritanya 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Mauritius 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Mikronezya 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Moldova 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Moğolistan 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Karadağ €950 EUR €50 Avro
Montserrat 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Fas 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Mozambik 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Myanmar 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Namibya 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Nauru 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Nepal 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Nikaragua 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Nijer 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Kuzey Makedonya 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Umman 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Pakistan 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
palau 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Panama 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Papua Yeni Gine 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Paraguay 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Peru S/ 3.800 KALEM S/ 190 KALEM
Katar Riyali 3.700 QAR Riyali 190 QAR
Ruanda 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Samoa 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
San Marino 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
São Tomé ve Principe 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Senegal 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Sırbistan €950 EUR €50 Avro
Seyşeller 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Sierra Leone 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Solomon Adaları 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Sri Lanka 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Kitts ve Nevis 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Aziz Lucia 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
St. Vincent ve Grenadinler 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Surinam 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Tayvan 30.400 ABD Doları 1.520 ABD Doları
Tacikistan 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Tanzanya TSh 2.340.000 TZS TSh 117.000 TZS
Gitmek €950 EUR €50 Avro
Tonga 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Trinidad ve Tobago 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Tunus 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Türkmenistan 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Turks ve Caicos Adaları 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Uganda 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Uruguay 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Özbekistan 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Vanuatu 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Vatikan Şehri €950 EUR €50 Avro
Venezuela 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Vietnam 23.500.000đ VND 1.175.000đ VND
Yemen 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Zambiya 1.000 ABD Doları 50 ABD doları
Zimbabve 1.000 ABD Doları 50 ABD doları

Siz de Yorum Bırakın

Malesef.. Ürüne yorum yapabilmek için ilk önce üyelik girişi yapmanız gerekmektedir..